top of page

KİTAPLARIMIZI WEB SAYFAMIZ ÜZERİNDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ

Vakfımız kurulduğu günden beri 4 önemli eserin Türkçe’ye kazandırılmasına ve yayınlanmasına öncülük etmiştir: “Sevgi Gözü ile Bosna Hersek”, “Boşnakların Tarihi”, “Srebrenica Soykırımı” ve “Balkan Coğrafyasında Müslümanlara Karşı İşlenen Soykırımın Meşrulaştırılmasındaki Sırp Oryantalistlerin Rolü.”

“Srebrenica Soykırımı” adlı kitabımız tüm kitapçılarda tükenmiş, vakfımızda da satılabilecek nüshası kalmamıştır. Mustafa Imamović’in yazdığı vakfımız tarafından Türkçe’ye kazandırılan “Boşnakların Tarihi” de tüm kitap satıcılarında tükenmiş olup ancak ikinci el ve antik kitap satan yerlerde oldukça yüksek fiyatlara alıcı bulmaktadır. Vakfımızda çok sınırlı sayıda nüshası mevcuttur. Aynı durum Sevgi Gözü ile Bosna Hersek, kitabımız için de söz konusudur.  Samir Sinanović’in nefis fotoğraflarına Bosnalı 5 akademisyenin şiirsel bir dille yazdığı metinlerin eşlik ettiği kitaptan Vakfımızda sınır sayıda kalmıştır. Norman Cigar tarafından Kerem Orak ve Leyla Orak Çelikboya tarafından Türkçe’ye çevrilen “Balkan Coğrafyasında Müslümanlara Karşı İşlenen Soykırımın Meşrulaştırılmasındaki Sırp Oryantalistlerin Rolü.” adlı kitabımız ise çok kısa süre önce yayınlanmış olup henüz kitapçılara verilmemiştir.  

Sınırlı sayıdaki “Sevgi Gözü ile Bosna Hersek”, “Boşnakların Tarihi”, ve “Balkan Coğrafyasında Müslümanlara Karşı İşlenen Soykırımın Meşrulaştırılmasındaki Sırp Oryantalistlerin Rolü.” adlı kitapları tükenmeden vakfımızdan temin edebilirsiniz. 

 

Kitapların ücretlendirilmesi aşağıdaki şekilde olacaktır:

- Boşnakların tarihi (200 TL)

- Sevgi Gözüyle Bosna Hersek (500 TL)

- Balkan Coğrafyasında Müslümanlara Karşı İşlenen Soykırımın Meşrulaştırılmasında Sırp Oryantalistlerin Rolü (75 TL)

- Üç kitap bir arada 600 TL

 

*Kargo alıcıya aittir.

Kitap siparişi için Hesap Bilgilerimiz;

Hesap Adı;

Bosna Sancak Akademik Kültür ve Tarih Vakfı

Akbank Rahmanlar Şubesi

TR87 0004 6003 6088 8000 0585 62

 

Açıklama ; … adet ( kitap adı )

 

ÖNEMLİ NOT;

Lütfen ödeme sonrası ödeme dekontunuzu ve kargo adresinizi telefon numaranızla birlikte bsa.vakfi@gmail.com e-posta adresimize ileterek sipariş işleminizi tamamlayınız

 

Saygılarımızla

bottom of page